izmir halı yıkama

İzmir Halı Yıkama


Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | İzmir Halı Yıkama | Galeri | İletişim


Halı yıkama

Halılarınız evlerinizden makbuz karşılığı alındıktan sonra fabrikamıza getirilir. Fabrikaya gelen halılar ilk olarak cinslerine göre ayrılır, kaba kir ve tozlarından arındırılır. Bu aşamadan geçen halılar yıkanmak için halı yıkama kademesine taşınır. Devamı>>

Koltuk yıkama

Koltuk takımı yıkama, emiş gücü yüksek sanayi tipi vakum makinesi ile püskürtülen deterjanşı suyun emilme yöntemi ile yapılır. Özel hazırlanmış leke çıkarıcı ve köpük kesici temizleme kimyasalı kullanılır. Devamı>>

Yerinde halıflex yıkama

Yerinde duvardan duvara halıflex yıkama, fırça makinesi ve sanayi tipi ıslak kuru vakum makinesi ile yapılır. Köpük kesicili özel era111 matik ile fırçalama yapılarak kirlerin çözülmesi sağlanır. Devamı>>halı yıkama izmir

Hizmetlerimiz

ARMONİ, halı temizleme endüstrisi üzerine kurulmuş kurumsal bir işletmedir, ISO-9001- 2000 kaliteli yömetim sertifikasına sahiptir.

ARMONİ, halılarınızı mevsim farkı olmaksızın alım tarihinden itibaren 5 gün içinde teslim eder. Halılarınız sigorta güvencelidir.

ARMONİ, Halılarınızı yıkarken bakteri, mikrop ve kireçten arındırılmış UV (ultraviole) filtresinden geçirilmiş deonize su kullanır.

ARMONİ, halılarınızı sokak ortasına asarak mikrop ve tozlarla değil teknoloji yardımı ile kurmuş olduğu kurutma odalarında sağlıklı ve hijyen denetimi altında kurutur.

ARMONİ, halılarınızın temizliğini yaparken era111 endüstriyel halı yıkama halı şampuanı kullanmaktadır.

ARMONİ, İzmir ev hanımları ile çalışmaktan gurur duyar.

Her türlü makine halısı yıkama

Yağcıbedir, Isparta, Bünyan, Hereke, Milas, Ladik, Çin, İpek vb. her yöreye ait el dokuma yün halı yıkama

Kilim-Battaniye-Yorgan Yıkama

Yerinde koltuk takımı ve halıflex yıkama

Overlok ve halı tamiri, Saçak örme bakım ve bant kaynağı

Ücretiz Servis Aracı

Siparişten teslime kadar sigorta

Türkiye geneli anahtar teslimi Halı yıkama fabrikası kurulumu, Personel eğitimi ve teknik danışmanlık hizmetleri.

izmir halı yıkama, halı yıkama izmir, balçova halı yıkama, güzelyalı halı yıkama, alsancak halı yıkama, karşıyaka halı yıkama, üçkuyular halı yıkama

Önemli Bilgiler

Kurutma
Size kuru hissi verse dahi yeterince kurutulmayan halılar; Hav aralarında kalan nem nedeniyle erken çürümeye sebebiyet verir. ARMONİ HALI YIKAMA teslimat süresini bu etik ve teknik olguya dayanarak verir.

Erken kirlenmeyi önleyen yıkama sistemi
İyi temizlenmeyen halılar erken kirlenir. Erken kirlenmeyi önleyen yıkama sistemi resim galerimizdeki 2. ve 3. görsellerdeki şekli ile işçiliğe dayanan geleneksel gelberi yöntemidir. Bu yöntem ile yüzeyde gözükmeyen ama hav aralarına nüfuz etmiş kirlerin tamamı ile atılması sağlanır. Bu işlem halının doku kalınlığı, karakteri vb. gibi kendi özelliğine göre yapıldığı için makine bazında verimli bir standardizasyon sağlanamamıştır. Bu yöntemler kullanılmadığı zaman eve gelen halılarınız temiz görünse dahi hav aralarında kalan kirler kısa zamanda yüzeye çıkarak erken kirlenmeye sebebiyet verir.

Temizlik maddesi
Kalıntı ve tortu bırakan sağlıksız ve uygun olmayan temizlik maddeleri halı üzerinde yapışkan bir etki bırakarak havadaki toz ve partikülleri üzerine çeker.

Öneriler:
Halınızı silkelemeyiniz, Belirli periyodlar ile elektrikli süpürgeyle zorlamadan süpürünüz

Halınızı asla silerek temizlemeye çalışmayınız. Halı silindiğinde temizlenmez aksine durulanmayan temizleyici kalıntıları halıya zamanla daha fazla zarar verir. Herhangi bir leke oluştuğunda lekeye mümkün olduğunca kurutmadan ancak profesyonel bir firmanın vereceği bilgi doğrultusunda müdahale ediniz.
Sivri ayaklı eşyaları halı üzerine mümkün olduğunca koymayınız. Kullanmadığınız halıyı rulo halinde ve yatay olarak muhafaza ediniz. Halınızı güneş ışığına direk maruz bırakmayınız. Mümkünse 2-3 ayda bir yönünü değiştirerek kullanınız. El dokuma halılarınızın bozulan saçaklarını,bozulma halının kendisine inmeden onartmalısınız.Bu tür halılara overlok yaptırmak yerine orijinal saçak tercih etmelisiniz. Uygun zamanlarda ara temizlik yapmanız, halınızın hiç profesyonel temizlik istemeyeceği anlamına gelmez.Normal kullanımdaki bir halı temiz bile gözükse ortalama 7-10 ay arasında profesyonel bir firma tarafından temizlenmelidir. Bir iki aylık durumlar için halı içine naftalin koymayınız.


İzmir Halı Yıkama Hattı

gaziemir, yeşilyurt, balçova, narlıdere, güzelbahçe, urla, oyak sitesi, hatay, çeşme, seferihisar, kuşadası, bozyaka, atakent, bostanlı, mavişehir

Halı Yıkamaya Dair Herşey

Halı Yıkama nın Amaçları
Halı Yıkama Nasıl Sektör Oldu?
Halı Kullanma Klavuzu
Halı Yıkama da Sık Sorulan Sorular

Sahte Halı Yıkamacı lara Dikkat!

Türk halkı temizlik anlayaşı gereği olarak halılarını yıkatmak ister. Günümüzde gerek apartmanlaşma gerekse bayanlarımızın iş dünyasına daha yoğun bir şekilde yönelmesi nedeni ile Halı Yıkama sektörü doğmuştur. Firmamız Armoni Halı Yıkama olarak izmir de büyümüş ve siz İzmir li hanımlar sayesinde bugünkü statüsüne ulaşmış ve 10 yıldır İzmir halkına hizmet vermektedir.

Bu durum bazı kurnaz kişilerin iştahını kabartmış Halı Yıkama yerleri bile olmadığı halde sizlerden sahte firma ismleri ile halı yıkamak adına halılarınızı toplayıp hijyenden yoksun bir şekilde hatta ve hatta daha çok mikrop ve akarları halılarınıza işleterek tamamen ticari amaç güderek siz İzmir halkının sağlığını hiçe sayarak merdiven altı yerlerde bahçe ve teraslarda sözle Halı Yıkama yapmaktadırlar. Bu tip sözde firmalardan ve bu işi sezonluk olarak yapan oto yıkama firmalarından sağlığınız ve malınızın güvenliği açısından sakınmanız kaçınılmazdır.

Halı Çeşitleri

Milas Halısı
Nepal Halısı
Beyşehir Halısı
Yağcıbedir Halısı
Bünyan Halısı
Isparta Halısı
Hereke
Seccadeler

<

İzmir Halı Yıkama sektöründe dev isim Armoni


Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | İzmir Halı Yıkama | Galeri | İletişim